BEN BÜYÜYÜNCE KAMPANYASI

Starbucks Türkiye olarak 2009 yılından beri Tohum Otizm Vakfı ile işbirliği içerisinde yürüttüğümüz otizmde farkındalık projelerimize 2015 yılı itibariyle yeni bir yön vererek “Ben Büyüyünce” kampanyamızı başlattık.

Ben Büyüyünce kampanyası ile otizmde erken tanı ve otizmin bilinen tek tedavisi olan sürekli, yoğun özel eğitimin önemine dikkat çekmeyi hedefliyoruz. Otizmin belirtilerinin geç olmadan fark edilmesiyle, daha birer tohumken eğitim almaya başlayan çocuklar, büyünce sağlıklı gelişim gösteren diğer akranları gibi hayata katılabiliyorlar.

Ben Büyüyünce kampanyamız çerçevesinde hazırladığımız www.benbuyuyunce.com web sitemizde Otizm, otizmin belirtileri, otizmde erken tanı ve sürekli, yoğun özel eğitimin önemini anlatan bilgilerin yanı sıra otizmli çocuklarımızın başarı hikayelerine yer vereceğiz.

Sizleri de www.benbuyuyunce.com web sitemizi ziyaret ederek otizm hakkında bilgi sahibi olmaya, sitemizde yer alan içerikleri #benbüyüyünce hashtagi ile çevrenizdekilerle paylaşarak hep birlikte gönüllü farkındalık elçilerimize katılmaya davet ediyoruz.

Gelin, hep birlikte her biri bir tohum olan bu çocuklarımızın güneşi olalım...

www.benbuyuyunce.com

#benbuyuyunce

Starbucks Türkiye