Reserve

STARBUCKS RESERVE™ DELIVERS

Nadir bulunan kahve çekirdekleri ve bu çekirdekler ile özel olarak hazırlanan içecekler istediğin her an yanında.

Yemeksepeti

Getir

STARBUCKS RESERVE™ NEDİR?

Starbucks Reserve™, Seattle'daki özel Starbucks Reserve™ Kavurma ve Tadım Salonu'nda küçük seriler halinde kavrulmuş ve yalnızca sınırlı bir süreyle piyasaya sürülen ender kahvelerdir. Starbucks Reserve™, yeni Starbucks Reserve™ kahvelerinin birbirinden eşsiz hikayelerini paylaşmayı amaçlar.

DEMLEME YÖNTEMLERİ

Starbucks Reserve™ kahve çekirdekleri, farklı demleme yöntemleri ile eşsiz tat ve lezzet deneyimi seni bekliyor.

PERÚ EL GUAYACÁN

Karamel ve acı tatlı çikolata ile mayhoş kumkuat ve tatlı vişne notaları

San Ignacio eyaletinde, kahve kirazları yerli ağaçların gölgesinde olgunlaşır – her baharda toprağa düşen altın çiçek Guayacan gibi. Çiftçiler uzun bir fermantasyon ve kurutma işleminin yüksek kaliteyi korumak ve bu kahvelerin lezzetini arttırmak için önemli olduğuna inanırlar. Ortaya çıkan fincan, acı tatlı çikolata lezzetiyle şaşırtıcı derecede ilgi çekicidir.

TANZANIA KANJI LALJI ESTATE

Demirhindinin keskin tatlı notaları ile çikolata ve kavrulmuş baharat lezzetleri

Kanji Lalji arazisine sahip ailenin başka bir mahsülünü daha paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sürekli iyileştirmeye olan bağlılıkları, süreç boyunca suyu geri dönüştüren eco-pulping ekipmanlarına yatırım yapmalarını sağlamıştır. Ayrıca kahvenin lezzetlerini ortaya çıkarmak için kurutma işlemini yavaşlatan gölge ağlarını kullanırlar. Bu kahve, ailenin mükemmelliğe olan bağlılığının bir kanıtıdır.


ROASTERIES

SEATTLE
SHANGHAI
MILANO
NEW YORK
TOKYO
CHICAGO