Getir

HEMEN SİPARİŞ VER

Menü seçenekleri sınırlıdır. Belirli bölgelere servis yapılmaktadır. Sadece katılımcı restoranlarda geçerlidir. GetirYemek uygulaması üzerinden satın alınan Starbucks ® ürünlerinin fiyatları restoranlarda belirtilenden farklı olabilir. Daha fazla bilgi için GetirYemek uygulamasına bakınız.

Sipariş vermek için tıklayın.

GetirYemek paket servis hizmeti veren mağazalar için tıklayın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Starbucks® Eve Teslim için nasıl sipariş verebilirim?

Başlamak için buraya tıklamanız ve GetirYemek uygulamasından siparişi tamamlamanız yeterlidir.

GetirYemek, Starbucks® restoranlarında sunulan tüm menü seçeneklerini teslim edebiliyor mu?

Bizden beklediğinizi bildiğimiz yüksek kalite standartlarını koruyabilmek amacıyla menü seçeneklerimizi eve teslim için optimize ettik. Dolayısıyla, belirli yiyecek ve içecekler şu an için teslim edilmemektedir. Bununla birlikte, eve teslim menümüzde görmek istediğiniz ürünler varsa bilmek isteriz. İletişim için tıklayın.

Starbucks® Delivers siparişimi Starbucks® kartı ile veya Starbucks uygulaması üzerinden ödeyebilir miyim?

Eve teslim siparişlerde Starbucks® kartı ile veya Starbucks uygulaması üzerinden ödeme özelliği şu an için desteklenmemektedir. Eve teslim sipariş vermek GetirYemek uygulamasını kullanmanız gerekmektedir.

GetirYemek uygulamasından sipariş verdiğimde Yıldız kazanacak mıyım?

Şu an için sadece GetirYemek uygulaması üzerinden verilen siparişler teslim edilebilmektedir; bu nedenle Starbucks® Ödülleri kazanılamamaktadır.

Yakınımda Starbucks® Eve Teslim hizmeti var mı?

Bulunduğunuz bölgeye teslimat yapılıp yapılmadığını öğrenmek için tıklayın.

Teslimatta bir sorun olursa ne yapmalıyım?

Lütfen bildirimlerinizi 444 4 749 numaralı telefondan GetirYemek müşteri hizmetlerine ulaşın. Ayrıca GetirYemek uygulamasının Yardım bölümüne giderek sorunu bildirebilir ya da geçerli siparişinizde değişiklik yapabilirsiniz.